en

O NÁS

Z-show je týmem profesionálů, kteří se sešli s jediným cílem - vytvořit exkluzivní show, programy a doprovodné akce na eventy a události rozličného formátu a typu. Jsme tanečníci, herci, modelky a modelové, choreografové, režiséři a dokonce i kaskadéři, kteří rozumí svojí profesi a můžou se pyšnit mnohaletými zkušenostmi práce ve svém oboru v oblasti event akcí nejen v České republice, ale i v zahraničí. Nestojíme na místě! Držíme krok s nejnovějšími trendy na trhu event služeb, svoje stávající programy pořád zdokonalujeme a vylepšujeme a neustále vymýšlíme nové a nové.

V roce 2015 jsme se zůčastnili populárního TV projektu Česko Slovensko má talent!

Naše Světelná gymnastická show získala prestižní cenu za Nejzajímavější produkt na českém trhu Event-služeb v roce 2015

trendevent

Z-show. Jsme tu od toho, abychom darovali lidem radost!

Dovolte mi, abych Vám představila náš tým:


Světlana Zabolotnaya, zakladatelka, ředitelka
Založila společnost Z-show v Praze v roce 2011. V současné době působí jako umělecká ředitelka, hlavní režisérka a choreografka. V dětství se zabývala moderní gymnastikou, v následujících letech i moderním tancem v rámci několika tanečních kolektivů. Vystudovala matematicko-fyzikální fakultu a 3 roky pracovala jako business analytik v bankovnictví. Osudovým pro ní se stalo setkání s Divadlem ohně “Ferdžulian show” (v Moskvě), kdy se rozhodla svůj život otočit o 180° a věnovat se tanečnímu umění, plnému ohně a světla. V roce se zúčastnila stáži v oblasti Modern Jazz ve tanečním centru ve Francii. V roce 2010 obdržela pyrotechnický průkaz. Ve svém volném čase ráda cestuje.

„Je třeba dělat to, co tě baví, pak se práce stává koníčkem a přináší skvělé zážitky, spokojenost a život plný barev! “


Daniil Zabolotnyy, zakladatel, technický ředitel

Spolumajitel a zakladatel společnosti. V roce 2011 se podílel na vzniku projektu, významně přispěl k rozvoji technické stránky ohnivě-pyrotechnických show. O elektroniku a techniku se zajímal od dětství, kdy ho mimo jiné fascinovaly působivé ohňostroje. V roce 2011 získal licenci / certifikát / oprávnění pro práci s pyrotechnikou a s nadšením se věnoval rozvoji projektu Z-Show. V současné době má na starosti především technickou stránku projektu, podílí se na návrhu a realizaci nových rekvizit, zapojení nových technologií a tvorbě nových programů.


Regina Gayfullina, show-manažerka, pomocnice choreografky, umělkyně, modelka
Tanci se věnuji od raného dětství, choreografické studio jsem poprvé navštívila cca v 5 letech. Skutečný zájem o tanec se u mě projevil o 3 roky později a od té doby jsem se zkrátka nezastavila. Vystřídala jsem celou řadu tanečních stylů, než jsem přišla na to svoje: seznámila jsem se s Pole Dance a zjistila, že mi dává křídla. Akrobacii na tyči miluji, pravidelně se účastním show a soutěží a to i s řadou nejvyšších ocenění. Do týmu Z-Show jsem přišla náhodou, ale jsem za to osudu moc vděčná. Znamená pro mě neustálý vývoj a kreativitu, která nemá meze a neustálé vymýšlí a realizuje nové nápady, občas i zcela neuvěřitelné. Svou práci miluji, znamená pro mě přátelský kolktiv, uměleckou seberealizaci, a práci s lidmi, která mě naplňuje.

David Lutskyj, pyrotechnik
již od mého detství mě zajímala vojenská auta, motorky a zbraně, jako maly kluk jsem chodil s tátou na střelnici, kde jsem se naučil základy střelby. Tato záliba mě nenechala ani v dospělosti. Kromě různých zbraní a uniforem mě zajímala vojenská auta. Mimo jiné patřím do klubu vojenské historie, který se zabývá první i druhou světovými válkami, ale také Napoleonskými válkami. Tato záliba mě neopustila dodnes. Pyrotechnika a chemické pokusy obecně mě bavily již ve škole. Shodou okolností jsem se seznámil s lidmi, kteři se o teto obor seriózně zajímali. Po absolování kurzu Odpalovače ohňostrojů jsem získal opravění provádět ohňostroje, pyrotechnické a ohňové show na profesionální úrovní. Pyrotechnika mě baví už jen z toho důvodu, že je to zážitek, plný adrenalinu, a pro diváky - velká podívaná. Těší mě, když se ostatním líbí práce, které se věnuji!

Vladyslav Čekanov, fakiř, umělec ..
se narodil do cirkusové rodiny a své umění tak dědil přímo od svých rodičů. Po rozbitém skle se bosky čile rozeběhl už ve svých dvou a půl letech! Své zkušenosti zdokonalil v Izraeli, kde žil 9 let. Od svých 14 let vystupoval také v Řecku, Turecku, Kypru, Německu a zakotvil zde v České Republice. Zde, skrze svou fire show, začal spolupracovat se Z-Show. Díky jedinečnému přístupu zakladatelky a choreografky Z-Show Světlany Zabolotné posunul toto odvětví svého umění o značný kus výše!

Ludmila Semelová, umelkýně, modelka
Studuji na české zemědělské univerzitě v Praze. Od 5 - 20 let jsem se věnovala moderní gymnastice. Můj největší úspěch jsem zaznamenala v roce 2007, když jsem se stala mistryni ČR v moderní gymnastice v kategorii juniorek, a pak i ve společných skladbách. V roce 2008 jsem vyhrála Olympiádu děti a mládeže v Táboře. Účastnila jsem se i Mistrovství Evropy v roce 2010. Tanec miluji, protože nic jiného vlastně ani neznám, ale za nic bych to nevyměnila. Právě proto jsem byla rada za možnost vystupovat se Z-show a nějak u toho tance a gymnastiky zůstat. Tanec mi pomáhá ve všem. Zlepší mi špatnou náladu, sebere veškeré starosti a problémy. Přenese mě do mého živlu, kde jsem šťastná.

Anna Rájecká, umelkýně, modelka
Narodila jsem se v Praze a již od čtyř let se věnuji Moderní gymnastice. Mezi mé nejvetší uspechy v tomto sportu patří titul Několikanásobné mistryně ČR. V roce 2014 jsem byla reprezentantkou ČR a účastnila jsem se mnoho zahraničních světovych zaáodu včetně Mistrovství Evropy v Ázerbaijdžánu v hl. městě Baku (2014). V součastné době se věnuji tanci spolu se Z-show. Tento projekt mě velmi inspiruje.

Alina Sutulová, umelkýně, modelka
Tančila jsem celé dětství a mladí v tanečním týmu, se kterým jsme se zúčastnili různých tanečních soutěží, vystupovali jsme na každé městské či státní akci. Směr toho týmu byl baletní, ale během času naše choreografka mixovala do něj lekce všeho druhů od jazz-moderny až po jógu. Taky jsem se vždy zajímala o módu a několikrát jsem pracovala jako modelka při focení či přehlídce. Se Z-show jsme se potkali skoro rok a půl zpátky a moc jsem za to ráda. Fire-show, světelné show, organizace různých akcí a oslav... Stálo se to součásti mého života, ke se můžu rozvíjet nejenom fyzicky, ale i duchovně!

Chigovanina Valeriya, umelkýně, modelka
Jsem ekonomista dle vzdělání a tanečnice duchem. Mám také zkušennosti s foto-modelingem. Od malička jsem tancovala, začínala jsem v Rusku Rock'n'Rollem a Boogie-Woogie, pak jsem se věnovala základní klasické choreografii a moderním tancům, a během posledních 3 let se zabývám pole dance. Zúčastnila jsem se Mistrovství ČR v pole dance v roce 2012 v kategorii amatérů, a v srpnu roku 2015 zvažuji účast v soutěži Pole Art. Od roku 2014 jsem součásti unikátního projektu Z-show, jsem ráda, že pracují s profesionály a po každém vystoupení mě moc těší reakce diváků. Cítím se šťastně, když se spolupodílím na událostech, které si pak budou lidé dlouho pamatovat.

Kristyna Kaufmannová, umelkýně
Narodila jsem se v Praze, vystudovala jsem taneční konzervatoř hlavního města Prahy pod vedením ředitele Jaroslava Slavického. V roce 2008 jsem nastoupila do angažmá v Národním divadle Moravskoslezském, kde jsem setrvala rok. V roce 2009 jsem se zúčastnila 3. Mezinárodní soutěže v Brně. Nyní se věnuji rozvoji dětí a učím rytmiku a tanečky. Se skupinou Z-show moc rada pracuji,je to úžasná práce, která mi dává další rozvoj a naučení se něčeho nového. Naše skupina je jedinečná a doufám, že to tak nadále i zůstane.

Alina Leonova, modelka, herečka
Umění v různých podobách mě provází po celý život. Zabývala jsem se různými druhy tance vč. např. klasického tance, ale také hip-hop a house dance (pod vedením B-Original). Momentálně se věnuji převážně Pole Dance, díky kterému jsem se zůčastnila řady battlů. Mimo jiné jsem navštěvovala kurzy modelingu a objevila se také ve filmové epizodě v Roots In Ego. Studuji politologii a mezinárodní vztahy v CEVRO Institutu a ve volném čase se věnuji žurnalistice. Jsem součásti kolektivu Z-Show, protože je pro mě neskutečným nadšením darovat lidem chvíle radosti svým vystoupením, skladajicím se z ohně, tance a krásy živého umění!