en

REFERENCE

REFERENCE

 • Krásné a velmi profesionální vystoupení, které nám zpříjemnilo ples půlnočním Evolution.

  Markéta Bibzová
  28. 1. 2017
 • Děkuji vám za předvedené představení. Naši němečtí hosté byli velmi překvapeni krásným vystoupením, perfektně sladěným s hudbou. Celý večer to posunolo do úplně jiné roviny. Cena opravdu odpovídá kvalitě a všem mohu jenom doporučit. Děkujeme!

  Pavel Halamka
  28.5.2016
 • Ráda bych Vám poděkovala za předvedenou ohnivou show na našem firemním vánočním večírku. Představení bylo působivé a našim pracovníkům se líbilo. Přeji hodně úspěchů. Y. Čechová

  Yveta Čechová
  4. 12. 2015
 • Chtěla bych moc poděkovat celému týmu Z-Show za naprosto jedinečné a skvělé vystoupení na naší svatbě 16.8.2014. Objednali jsme si fire show, ohňostroj a vystoupení Michaela Jacksona a všichni byli úplně nadšeni! Výborné efekty a profesionální přístup. Ještě jednou děkujeme a určitě se ještě ozveme! :-)

  Kristýna Juřenová

  Juřenová Kristýna
  16.8.2014 Jemniště
 • Dear Regina,

  thank you very mch for cooperation last year. We very very pleased with all services you offered, as well as our clients. Your great ideas and professionalism made all events even more succesfull.

  Looking forward to all weddings this year.

  With best regards,

  Andrea, ExclusiveWeddingsInPrague

  Andrea Hanusova Hamanova - Exclusive Weddings in Prague
 • Dobrý den,

  chtěla bych Vám ještě jednou dodatečně poděkovat, za spolupráci na našem velkolepém slavnostním dni ze dne 21.9.2013. Byli jsme velmi nadšeni z takového nádherného ohňostroje a všem se moc líbil!!!
  Manžela takové překvapení dohnalo k slzičkám štěstí a ještě dnes to máme v živých vzpomínkách. I Váš technik byl moc příjemný! Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Vás a všem Vás moc doporučuji.

  Vendula Kuběnová - Vondráčková
  svatební oslava, 21.9.2013 hotel Studánka
 • Dobrý den,
  Moc děkuji za krásný zážitek pro manžela, bylo to nádherný.
  Ještě jednou strašně moc děkuji a určitě se ještě ozveme.
  Přeji krásný den
  Burantová

  Libuše Burantová
  narozeninová oslava, 19.10.2013 Brno-Žebětín

Your email address will not be published. Required fields are marked *