en

PYRO SHOW

Svatební pyro show

Svatba – to je v životě každého dlouho očekávaná událost plná radosti. Všichni si přejí, aby svatební den proběhl bezchybně, aby vše bylo krásné a promyšlené do nejmenšího detailu. Svatební oslava musí být originální a nezapomenutelná. Objednejte si u nás program na svatbu a vychutnejte si svůj den.

Nabízíme Vám specialni svatebni show, které ozdobí finále Vaší svatební oslavy jiskřivou cestičkou z fontán či zapálením ohnivého srdce! Svatební ohňostroj jsem schopni zajistit v různych provedeních a cenových relacích..

Svatebčané a svatební hosté budou příjemně překvapeni a novomanželé získají do svatebního alba neopakovatelné fotografie, které zůstanou v paměti všech navždy. Ohnivé srdce můžete dle libosti doplnit o další jedinečné efekty dle vlastního výběru

Narozeninové pyro show

á Váš kamarád, přítel nebo někdo Vám blízký narozeniny? Chcete pro něj přichystat překvapení? Pojďme společně vytvořit ohnivými pyrotechnickými efekty jméno nebo věk Vám blízkého člověka!


U nás si můžete objednat ohnivá jiskřící písmena, věty, číslice, figury a ozdobit je rozličnými speciálními efekty.

Firemní pyro show

abízíme Vám grandiózní finále firemního večírku - zapálení loga nebo názvu Vaší společnosti!

Ohnivé logo nebo název můžete doplnit o ohňostroj nebo pyrotechnické efekty dle Vašeho výběru. Cena ohnivého loga je již od 3000,- Kč (dle složitosti a velikosti loga). Konečná cena pyrotechnické show se odvíjí od ceny loga a ceny dalších vybraných efektů.

Minimální cena služby je 5 900,- Kč.

Your email address will not be published. Required fields are marked *