slide

Art of Experience

Usměj se! Štěstí ti opravdu moc sluší!

― neznámý autor

Živé sochy & art-hostesky

Nepotřebuji jeviště ani slova, aby přitáhli pozornost, dodaly umělecký nádech a perfektně zvýraznily téma večera, a proto zaručeně oživí a zpestří Váš event. Walking acts žánry kombinuji vizuální krásu  s živou interakci s hosty. Jsou proto perfektní pro zajímavé přivítání hosty na akci, kreativní prezentaci brandu nebo produktu - anebo vizuálně krásné a neobvykle zpestření večera. Díky propracovaným kostýmům se stanou hlavním foto-objektem, který zaplní sociální sítě a vzpomínky návštěvníků po akci. 

Our programs

«Živé sochy»

Živé sochy jsou experimentálním žánrem Live Entertainment, který se hodí, chcete-li dodat eventu opravdu umělecký a interaktivní nádech. Zapojení živých pláten totiž vždy ručí zvýšenou pozornost, a to mimo jiné na sociálních médiích.

«Art-hostesky»

Art-hostesky Lady Fourchette (Table Lady) kombinují catering, zábavu a dekoraci v jednom: jejich zdobené šaty jsou zároveň pojízdnými stoly, na kterých lze elegantně servírovat nápoje, drobné občerstvení nebo dárky pro hosty. Usměvavé dámy přivítají hosty sklenici vychlazeného šampaňského a zaujmou jejich pozornost pro chvíle, než začne hlavní program...

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

Arabesque feu studio s.r.o.
IČO 24773875
DIČ: CZ24773875
Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Zavoláme Vám zpět