Art of Pyro

Láska k kráse je vkus. Tvorba krásy je umění.

― neznámý autor

Pyromuzikální show & ohňostroje

Umělecká pyrotechnika nabízí nekonečné mnoho cest, jak proměnit Váš večer v nezapomenutelný zážitek. Graduje od malých interiérových fontán, přes působivé přízemní pyroefekty až k dechberoucí kráse výškových ohňostrojů. Vše toto Vám rádi naplánujeme na míru a zajistíme na klíč. Klademe důraz na propojení pyrotechniky s celkovým konceptem akce a rádi ji kombinujeme s vystoupením umělců. Nakonec pro romantické povahy jsme připravili Svatební pyromuzikální show. Zkrátka, chcete-li rozzářit event řádnou špetkou slavnostní pyrotechniky, napište nám ihned!

Our programs

«Svatební pyromuzikální show»

Svatba – to je v životě každého dlouho očekávaná událost plná radosti. Všichni si přejí, aby svatební den proběhl bezchybně, aby vše bylo krásné a promyšlené do nejmenšího detailu. Svatební oslava musí být originální a nezapomenutelná.

«Ohňostroj»

Ohňostroj – zlatý hřeb každé oslavy! Nabízíme ohňostroje různé velikosti a náročnosti na firemní večírky, slavnostní ohňostroje, svatební ohňostroje, narozeninové ohňostroje.

«Firemní pyromuzikální show»

Nabízíme Vám grandiózní finále firemního večírku - zapálení loga nebo názvu Vaší společnosti!

«Narozeninové pyro show»

Má Váš kamarád, přítel nebo někdo Vám blízký narozeniny? Chcete pro něj přichystat překvapení? Pojďme společně vytvořit ohnivými pyrotechnickými efekty jméno nebo věk Vám blízkého člověka!

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

Arabesque feu studio s.r.o.
IČO 24773875
DIČ: CZ24773875
Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Zavoláme Vám zpět