Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky.

― Karel Čapek

«Butterflies of paradise»

Kouzelní neonoví motýli ve světelné taneční show

Náš nejpopulárnější projekt už ohromil v Praze, Vídni, Amsterdamu, Berlíně, Moskvě i třeba v Kuvajtu. Světelní motýli, kteří vypadají, jako by přilétli z jiné planety, jsou připraveni nadchnout diváky i na vaší další akci!

Představení sestavil ambiciózní tým složený z umělců i IT specialistů a společně dali dohromady unikátní vystoupení plné dechberoucích efektů, překrásných barev a působivého tance. Protože jsme vše dlouho ladili k dokonalosti, můžete si být jistí, že „Butterflies of Paradise“ promění jakékoliv pódium v „Říši divů“.

Show je také vhodná i jako walking act, pro ten nejlepší zážitek doporučujeme využít alespoň 5 tanečnic. Další možností je verze s 8 tanečnicemi, která se mimo jiné objevila na Prague Playoffs Global Championship 2019 nebo v populárním německém pořadu Das Supertalent.

S tímto dechberoucím vystoupením máme už bohaté zkušenosti - od luxusních tematických svateb, po korporátní akce pro velikány jako jsou Raiffeisenbank, Gazprom nebo Hyundai. A už se nemůžeme dočkat, až show „Butterflies of Paradise“ předvedeme před vaším publikem. Stačí se nám ozvat!

Délka

4-15 minut

Umělkyně

3-18

Styl

Pohádkový, efektní, barevný

Složení

Kostýmy: svítící "motýlí" kostýmy s UV efektem a LED světly, Rekvitizy: velké svítící lotusy a svítící motýlí křídla (vše s UV efektem a LED světly), Tanec: elegantní choreografie v klasickém stylu a stylu modern.

Počet skladeb

1-4

Další show a služby, které by Vás mohly zaujmout

«Pure diamonds - NEW!»

Stejně jako diamantové šperky rozzáří každou ženu, naše show Pure Diamonds — jedna z novinek kolekce 2020 — byla vytvořena tak, aby udělala to stejné pro vaši výjimečnou příležitost. 

«Light Dreams»

Jedno z našich prvních představení, které vždy bylo hitem se nepřestává držet na předních příčkách popularity. Show Light Dreams už potěšila a nadchla nespočet diváků na množství luxusních gala večerů, svateb nebo festivalů po celém světě.  Krásné a talentované tanečnice ovládnou pódium v elegantních baletních šatech, které jsme ozdobili stovkami LED světýlek a krystalů Swarovski. S sebou nesou velké světelné vějíře a tančí s nimi uprostřed tisíce barevných světel...

«White Illusion»

White Illusion je elegantní představení s nádhernými tanečnicemi ve stylu balerín, které tančí se světelnými gymnastickými stuhami, oblečené do “kouzelných” LED světélkujících šatů, které mohou zůstat klasicky bílé nebo být naprogramované tak, aby hrály jakýmikoliv barvami, které perfektně ladí s danou příležitostí.   

«Evolution»

Show byla poprvé vytvořena v roce 2015 jako speciální vystoupení pro známý pořad Česko Slovensko Má Talent. Museli jsme se proto ujistit, že výsledek bude odpovídat těm nejpřísnějším standardům jako jsou výjimečná vizuální krása, množství “wow” momentů, perfektní choreografie nebo široká škála ohromujících světelných rekvizit.   

«Illusion»

Tohle představení pro vás umíme maximálně přizpůsobit. Za prvé, v nabídce máme několik odlišných choreografií, každou s jinou hudbou. Za druhé — protože se v představení objevuje mnoho světelných efektů a chytrých technologií, je jen a pouze na vás, jaké barvy si pro svou akci vyberete.

«Light ballet show - NEW!»

Světelná baletní show se momentálně těší obrovské oblibě po celém světě a je skvělou volbou pro snad každý luxusní večírek nebo galavečer, který je na úrovni, šik a elegantní, přesto však neotřelý, plný překvapení a nezapomenutelných zážitků. 

«Galaxy»

Jak samo jméno napovídá, Galaxy je nevšední světelná show s tanečnicemi ve futuristických LED světelných kostýmech a zářícími LED koulemi. Těšte se na dynamickou choreografii, působivé gymnastky i elementy žonglování.

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

  • +420 777 507 283 (CZ, ENG, RU)
  • +420 774 292 058 (CZ, ENG, DE)
  • info@z-show.cz
  • Arabesque feu studio s.r.o.
  • IČO 24773875
  • DIČ: CZ24773875
  • Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Vybrali nás

Zavoláme Vám zpět

Získejte informační balíček zdarma

Zvolte druh akce (1 nebo více možností)