slide

«Ohnivé srdce na svatbu!»

Vsaďte na romantiku a zážitek v jednom: HOŘÍCÍ SRDCE!
VY: objednáte – zaplatíte – ohromíte!
MY: se postaráme o to ostatní...
... dovoz, zaškolení, odvoz. A jako bonus přidáme
tolik prskavek, kolik bude na svatbě hostů.
To vše za pouhých 4 500 Kč vč. dopravy po celé Praze.

Zavolejte nebo napište hned a domluvte si pronájem, ať Váš nápad pak
neshoří na tom, že už nemáme volný termín. Nabídka je platná do konce září.

NÁŠ TIP: Hořící srdce může uvést nebo zakončit první novomanželský
tanec, stát se krásným bodem či závěrečnou tečkou programu nebo jej
můžete zapálit, když novomanželé budou odcházet ze svatby, ať si to
užijí hezky ve velkém stylu!

Další show a služby, které by Vás mohly zaujmout

«Klasická svatba»

Ideální volba svatebního programu pro klasickou elegantní svatbu s výběrem z široké nabídky pyro show a ohnivé show, světelného tanečního vystoupení se třemi i více tanečníky. Nabízíme i netradiční uvítací welcome drink pro Vaše svatební hosty, který učiní Vaši svatbu nezapomenutelnou.

«Noční svatební obřad»

Svatba v noci pod nebem plným hvězd je neopakovatelný zážitek. Romantická noční svatba dává ještě více vyniknout pyrotechnickým a ohnivým efektům. Nechte se unést podmanivou hudbou a tanečním vystoupením s kouzelnou atmosférou.

«Svatební tanec novomanželů a originální servírování svatebního dortu»

Bojíte se, že nezvládnete první novomanželský tanec? Žádný strach, naši tanečníci Vám pomohou. Každá událost se dá podtrhnout něčím jedinečným, stejně tak servírování svatebního dortu může být vyjímečné a nezapomenutelné. Přidejte tento originální zážitek do svého svatebního programu a překvapte své hosty.

«Light Dreams»

Jedno z našich prvních představení, které vždy bylo hitem se nepřestává držet na předních příčkách popularity. Show Light Dreams už potěšila a nadchla nespočet diváků na množství luxusních gala večerů, svateb nebo festivalů po celém světě.  Krásné a talentované tanečnice ovládnou pódium v elegantních baletních šatech, které jsme ozdobili stovkami LED světýlek a krystalů Swarovski. S sebou nesou velké světelné vějíře a tančí s nimi uprostřed tisíce barevných světel...

«Butterflies of paradise»

Náš nejpopulárnější projekt už ohromil v Praze, Vídni, Amsterdamu, Berlíně, Moskvě, i třeba v Kuvajtu. Světelní motýli jako z jiné planety jsou připraveni nadchnout diváky i během vaší další akce!

«Illusion»

Tohle představení pro vás umíme maximálně přizpůsobit. Za prvé, v nabídce máme několik odlišných choreografií, každou s jinou hudbou. Za druhé — protože se v představení objevuje mnoho světelných efektů a chytrých technologií, je jen a pouze na vás, jaké barvy si pro svou akci vyberete.

«Illusion»

Tohle představení pro vás umíme maximálně přizpůsobit. Za prvé, v nabídce máme několik odlišných choreografií, každou s jinou hudbou. Za druhé — protože se v představení objevuje mnoho světelných efektů a chytrých technologií, je jen a pouze na vás, jaké barvy si pro svou akci vyberete.

«Art-hostesky»

Art-hostesky Lady Fourchette kombinují catering, zábavu a dekoraci v jednom: jejich zdobené šaty jsou zároveň pojízdnými stoly, na kterých lze elegantně servírovat nápoje, drobné občerstvení nebo dárky pro hosty. Usměvavé dámy přivítají hosty sklenici vychlazeného šampaňského a zaujmou jejich pozornost pro chvíle, než začne hlavní program...

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

  • +420 777 507 283 (CZ, ENG, RU)
  • +420 774 292 058 (CZ, ENG, DE)
  • info@z-show.cz
  • Arabesque feu studio s.r.o.
  • IČO 24773875
  • DIČ: CZ24773875
  • Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Vybrali nás

Zavoláme Vám zpět

Získejte informační balíček zdarma

Zvolte druh akce (1 nebo více možností)