Všechny barvy jsou jen barvy, fialová snad ale má duši? Když se na ní díváte, dívá se na vás.

― © Uniek Swain

«Illusion»

Je to jenom iluze?

Obdivuhodné pohyby rytmické gymnastiky. Úžasné barevně svítící kostýmy. Dynamická choreografie. Tanec se zářícími stuhami. Stovky LED světel. Tohle vše — a mnoho dalšího — nabízí světelná show Illusion.

Tohle představení pro vás umíme maximálně přizpůsobit. Za prvé, v nabídce máme několik odlišných choreografií, každou s jinou hudbou. Za druhé — protože se v představení objevuje mnoho světelných efektů a chytrých technologií, je jen a pouze na vás, jaké barvy si pro svou akci vyberete.

Illusion je jednou z našich nejpopulárnějších show pro svatby a firemní akce, protože je ale dostupná v tolika různých verzích, hodit se může prakticky vždy a všude. Už jsme ji předvedli na eventech v Praze, Berlíně, Moskvě, Kuvajtu nebo třeba na Francouzské riviéře pro klienty jako L'Oreal nebo NYX Cosmetics. 

Mnoho našich klientů se rozhodlo vytvořit si na akci výhodný balíček složený z Illusion a 2 dalších show — nejčastěji Butterflies of Paradise a Light Dreams. Tvoří totiž spolu skvěle fungující trio. Hledáte spíše jednu delší show? Illusion je také součástí kombinovaných vystoupení Special a Evolution. 
 

Délka

3 - 15 minuty

Umělkyně

3 - 5

Styl

Inspirující, dynamický, elegantní

Složení

Kostýmy: krátké svítící šaty (bílé nebo růžové ) s UV efektem a programovatelnými LED světly Rekvitizy: UV svítící gymnastické stuhy Tanec: elegantní taneční choreografie, propojená s moderní gymnastikou a práci se stuhami

Počet skladeb

1 - 4

Další show a služby, které by Vás mohly zaujmout

«Butterflies of paradise»

Náš nejpopulárnější projekt už ohromil v Praze, Vídni, Amsterdamu, Berlíně, Moskvě, i třeba v Kuvajtu. Světelní motýli jako z jiné planety jsou připraveni nadchnout diváky i během vaší další akce!

«Light Dreams»

Jedno z našich prvních představení, které vždy bylo hitem se nepřestává držet na předních příčkách popularity. Show Light Dreams už potěšila a nadchla nespočet diváků na množství luxusních gala večerů, svateb nebo festivalů po celém světě.  Krásné a talentované tanečnice ovládnou pódium v elegantních baletních šatech, které jsme ozdobili stovkami LED světýlek a krystalů Swarovski. S sebou nesou velké světelné vějíře a tančí s nimi uprostřed tisíce barevných světel...

«Crystallization»

Není divu, že tato působivá taneční show plná roztančených světel navštívila již mnoho zemí po celém světě a uchvátila návštěvníky nespočtu soukromých, firemních i veřejných akcí. Osvědčila se jako oblíbená součást doprovodného programu a hodí se skoro pro každou speciální příležitost. 

«Pure diamonds - NEW!»

Stejně jako diamantové šperky rozzáří každou ženu, naše show Pure Diamonds — jedna z novinek kolekce 2020 — byla vytvořena tak, aby udělala to stejné pro vaši výjimečnou příležitost. 

«White Illusion»

White Illusion je elegantní představení s nádhernými tanečnicemi ve stylu balerín, které tančí se světelnými gymnastickými stuhami, oblečené do “kouzelných” LED světélkujících šatů, které mohou zůstat klasicky bílé nebo být naprogramované tak, aby hrály jakýmikoliv barvami, které perfektně ladí s danou příležitostí.   

«Galaxy»

Jak samo jméno napovídá, Galaxy je nevšední světelná show s tanečnicemi ve futuristických LED světelných kostýmech a zářícími LED koulemi. Těšte se na dynamickou choreografii, působivé gymnastky i elementy žonglování.

«Tenderness - NEW!»

Plánujete luxusní svatbu, festival nebo velkolepý večírek během teplých měsíců? Tenderness je ideální volbou pro všechno letní, kvetoucí a barvami hýřící. 

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

  • +420 777 507 283 (CZ, ENG, RU)
  • +420 774 292 058 (CZ, ENG, DE)
  • info@z-show.cz
  • Arabesque feu studio s.r.o.
  • IČO 24773875
  • DIČ: CZ24773875
  • Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Vybrali nás

Zavoláme Vám zpět

Získejte informační balíček zdarma

Zvolte druh akce (1 nebo více možností)