slide

Ballet is a dance executed by the human soul

― Alexander Pushkin

«Light ballet show - NEW!»

Klasika vítá inovaci

Světelná baletní show se momentálně těší obrovské oblibě po celém světě a je skvělou volbou pro snad každý luxusní večírek nebo galavečer, který je na úrovni, šik a elegantní, přesto však neotřelý, plný překvapení a nezapomenutelných zážitků. 

Když jsme vymýšleli naší Light & Ballet show, věděli jsme, že pokud chceme vytvořit špičkovou show, bude zapotřebí zapojit špičkové experty svých oborů. A přesně toho jsme se drželi. Všechny naše baletky působí na nejprestižnějších pražských konzervatořích nebo divadlech, stejná míra profesionality provází i všechny ostatní členy týmu. 

Krásné baleríny jsou oblečené do ručně zdobených šatů, které nejen září tisíci světly a tím jen přidávají už tak úchvatnému tanci na kouzle, ale dokážou také měnit barvy a být naprogramovány tak, aby barevně ladily s danou příležitostí.

Light & Ballet show dává na výběr z různých choreografií — preferujete baletní klasiku? Nebo byste raději něco modernějšího? Volba je na vás...
 

Délka

3 až 12 minut

Umělkyně

1 až 8

Styl

Půvabný, klasický, inspirativní

Složení

Kostýmy: Svítící baletní šaty s programovatelnými LED světly (několik druhů)
Tanec: repertoár zahrnuje světovou baletní  klasiku, ale i modernizované performance

Počet skladeb

1 až 4

Další show a služby, které by Vás mohly zaujmout

«Butterflies of paradise»

Náš nejpopulárnější projekt už ohromil v Praze, Vídni, Amsterdamu, Berlíně, Moskvě, i třeba v Kuvajtu. Světelní motýli jako z jiné planety jsou připraveni nadchnout diváky i během vaší další akce!

«Illusion»

Tohle představení pro vás umíme maximálně přizpůsobit. Za prvé, v nabídce máme několik odlišných choreografií, každou s jinou hudbou. Za druhé — protože se v představení objevuje mnoho světelných efektů a chytrých technologií, je jen a pouze na vás, jaké barvy si pro svou akci vyberete.

«Light Dreams»

Jedno z našich prvních představení, které vždy bylo hitem se nepřestává držet na předních příčkách popularity. Show Light Dreams už potěšila a nadchla nespočet diváků na množství luxusních gala večerů, svateb nebo festivalů po celém světě.  Krásné a talentované tanečnice ovládnou pódium v elegantních baletních šatech, které jsme ozdobili stovkami LED světýlek a krystalů Swarovski. S sebou nesou velké světelné vějíře a tančí s nimi uprostřed tisíce barevných světel...

«Galaxy»

Jak samo jméno napovídá, Galaxy je nevšední světelná show s tanečnicemi ve futuristických LED světelných kostýmech a zářícími LED koulemi. Těšte se na dynamickou choreografii, působivé gymnastky i elementy žonglování.

«White Illusion»

White Illusion je elegantní představení s nádhernými tanečnicemi ve stylu balerín, které tančí se světelnými gymnastickými stuhami, oblečené do “kouzelných” LED světélkujících šatů, které mohou zůstat klasicky bílé nebo být naprogramované tak, aby hrály jakýmikoliv barvami, které perfektně ladí s danou příležitostí.   

«Tenderness - NEW!»

Plánujete luxusní svatbu, festival nebo velkolepý večírek během teplých měsíců? Tenderness je ideální volbou pro všechno letní, kvetoucí a barvami hýřící. 

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

  • +420 777 507 283 (CZ, ENG, RU)
  • +420 774 292 058 (CZ, ENG, DE)
  • info@z-show.cz
  • Arabesque feu studio s.r.o.
  • IČO 24773875
  • DIČ: CZ24773875
  • Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Vybrali nás

Zavoláme Vám zpět

Získejte informační balíček zdarma

Zvolte druh akce (1 nebo více možností)