slide

Its hard to be a diamond in a rhinestone world.

― Dolly Parton

«Pure diamonds - New!»

Speciální, tak jako diamant

Stejně jako diamantové šperky rozzáří každou ženu, naše show Pure Diamonds — jedna z novinek kolekce 2020 — byla vytvořena tak, aby udělala to stejné pro vaši výjimečnou příležitost. 

A co je tedy nového? Zejména nejnovější vizuální technologie, které jsou v Pure Diamonds využity. Připravte se na dříve neviděné. Tanečnice na sobě navíc mají LED světelné kostýmy, které lze libovolně naprogramovat tak, aby barvy perfektně ladily k dané příležitosti, firemním barvám či zářily jakkoliv jinak potřebujete. 

Pokud byste na své akci raději měli více vystoupení, využijte našich výhodných balíčků (2 a více show). Pure Diamonds se speciálně dobře hodí k White Illusion, Galaxy nebo Butterflies of Paradise.  

A pokud sháníte jedno delší představení, naše kombinované show Frozen nebo Pure Fantasy nabízejí nepřetržitý vizuální zážitek, jehož součástí jsou kromě Pure Diamonds také další naše nejlepší vystoupení. 
 

Délka

3-8 minuty

Umělkyně

3 až 5 

Styl

Elegantní, zářící, okouzlující

Složení

Kostýmy: svítící krátké baletní šaty s programovatelnými LED světly 
Rekvitizy: Velké zářící LED vějíře s programovatelnými efekty 
Tanec: dynamická choreografie s prvky moderní gymnastiky a žonglovacím točením LED vějířů

Počet skladeb

1-3

Další show a služby, které by Vás mohly zaujmout

«Light Dreams»

Jedno z našich prvních představení, které vždy bylo hitem se nepřestává držet na předních příčkách popularity. Show Light Dreams už potěšila a nadchla nespočet diváků na množství luxusních gala večerů, svateb nebo festivalů po celém světě.  Krásné a talentované tanečnice ovládnou pódium v elegantních baletních šatech, které jsme ozdobili stovkami LED světýlek a krystalů Swarovski. S sebou nesou velké světelné vějíře a tančí s nimi uprostřed tisíce barevných světel...

«Butterflies of paradise»

Náš nejpopulárnější projekt už ohromil v Praze, Vídni, Amsterdamu, Berlíně, Moskvě, i třeba v Kuvajtu. Světelní motýli jako z jiné planety jsou připraveni nadchnout diváky i během vaší další akce!

«White Illusion»

White Illusion je elegantní představení s nádhernými tanečnicemi ve stylu balerín, které tančí se světelnými gymnastickými stuhami, oblečené do “kouzelných” LED světélkujících šatů, které mohou zůstat klasicky bílé nebo být naprogramované tak, aby hrály jakýmikoliv barvami, které perfektně ladí s danou příležitostí.   

«Light ballet show - NEW!»

Světelná baletní show se momentálně těší obrovské oblibě po celém světě a je skvělou volbou pro snad každý luxusní večírek nebo galavečer, který je na úrovni, šik a elegantní, přesto však neotřelý, plný překvapení a nezapomenutelných zážitků. 

«Galaxy»

Jak samo jméno napovídá, Galaxy je nevšední světelná show s tanečnicemi ve futuristických LED světelných kostýmech a zářícími LED koulemi. Těšte se na dynamickou choreografii, působivé gymnastky i elementy žonglování.

«Tenderness - NEW!»

Plánujete luxusní svatbu, festival nebo velkolepý večírek během teplých měsíců? Tenderness je ideální volbou pro všechno letní, kvetoucí a barvami hýřící. 

«Crystallization»

Není divu, že tato působivá taneční show plná roztančených světel navštívila již mnoho zemí po celém světě a uchvátila návštěvníky nespočtu soukromých, firemních i veřejných akcí. Osvědčila se jako oblíbená součást doprovodného programu a hodí se skoro pro každou speciální příležitost. 

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

  • +420 777 507 283 (CZ, ENG, RU)
  • +420 774 292 058 (CZ, ENG, DE)
  • info@z-show.cz
  • Arabesque feu studio s.r.o.
  • IČO 24773875
  • DIČ: CZ24773875
  • Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Vybrali nás

Zavoláme Vám zpět

Získejte informační balíček zdarma

Zvolte druh akce (1 nebo více možností)