Svatební tanec novomanželů a originální servírování svatebního dortu

Máte naplánovanou menší svatbu, ale i přes to chcete podtrhnout klíčové momenty svého velkého dne a učinit je pro vaše svatebčany nezapomenutelné? S tím Vám rádi pomůžeme.

Servírování svatebního dortu může být vyjímečné a nezapomenutelné. Naše tanečnice ve světelných kostýmech mohou originálně uvést okamžik, během kterého slavnostně přinesete svatební dort. Výběr choreografie závisí jen na Vaší fantazii. Stejně tak můžeme nabídnout doprovodné pyrotechnické fontány. Vaši hosté budou ještě dlouho vzpomínat.

Představte si Váš první novomanželský tanec jako profesionální taneční show. Naše tanečnice ve speciálních světelných kostýmech vystoupí společně s Vámi a dodají Vašemu tanci pohádkovou atmosféru. Je libo tanečnice v klasických baletních kostýmech nebo se světelnými rekvizitami v rukou? Chcete, aby tanečnice po Vašem svatebním tanci zůstali na scéně nebo naopak aby po tanci odešli? Přejete si přidat pyrotechnické fontány nebo ohňostroj pro zesílení efektu? Obraťte se na nás a tento velký den zůstane navždy ve společných vzpomínkách Vás i Vašich hostů.

Všichni novomanželé mají svoji píseň, svůj jedinečný příběh a my adaptujeme choreografii přímo na míru Vašemu tanci nebo vybrané choreografii, popřípadě tanec společně vytvoříme.

Svatební tanec je vyjímečnou zkušeností pro čerstvé novomanžele. Tanec sbližuje a společné taneční hodiny zasvěcené nacvičování Vás alespoň na chvilku zbaví předsvatebního stresu a shonu. Výsledkem navíc bude působivé taneční vystoupení, u kterého ukápne slzička dojetí nejednomu svatebčanovi.

Fantazii a kreativitě se meze nekladou, obraťte se na nás a společně doladíme i ty nejmenší detaily!

Další show a služby, které by Vás mohly zaujmout

«Noční svatební obřad»

Svatba v noci pod nebem plným hvězd je neopakovatelný zážitek. Romantická noční svatba dává ještě více vyniknout pyrotechnickým a ohnivým efektům. Nechte se unést podmanivou hudbou a tanečním vystoupením s kouzelnou atmosférou.

«Svatební pyromuzikální show»

Večerní romantické překvapení pro novomanžele a jejich nejbližší. Zamilovaný pár společně zapálí ohnivé srdce a tím spustí jiskřící show hudebních pyro-fontán, sladěných s hudbou ve stereo-ozvučení. Pro Vaše nejbližší jsme připravili svatební prskavky, aby kouzlo momentu sdíleli s Vámi. Každá svatba je jiná, a také show Vám vytvoříme na míru...

«Art-hostesky»

Art-hostesky Lady Fourchette kombinují catering, zábavu a dekoraci v jednom: jejich zdobené šaty jsou zároveň pojízdnými stoly, na kterých lze elegantně servírovat nápoje, drobné občerstvení nebo dárky pro hosty. Usměvavé dámy přivítají hosty sklenici vychlazeného šampaňského a zaujmou jejich pozornost pro chvíle, než začne hlavní program...

«Light Dreams»

Jedno z našich prvních představení, které vždy bylo hitem se nepřestává držet na předních příčkách popularity. Show Light Dreams už potěšila a nadchla nespočet diváků na množství luxusních gala večerů, svateb nebo festivalů po celém světě.  Krásné a talentované tanečnice ovládnou pódium v elegantních baletních šatech, které jsme ozdobili stovkami LED světýlek a krystalů Swarovski. S sebou nesou velké světelné vějíře a tančí s nimi uprostřed tisíce barevných světel...

«Platinum»

Název show mluví za sebe - jedná se o pravý diamant naše kolekce. Platinum je temperamentní choreografie ve stylu tango, sladěna s tóny velkolepé hudby A.Vivaldi a zářící téměř nekončícím proudem jiskřících pyro-fontán...

«Ohňostroj»

Zlaté pravidlo všech hollywoodských filmů praví: chcete-li dodat večeru ten pravý šmrnc a můžete odpalit ohňostroj - odpalte ohňostroj. A s tím nejde než souhlasit! Ohňostroj snad jako jediný žánr získá 100% nadšení publika nehledě na původ, věk, pohlaví nebo typ oslavy. Rozkvete v nebi stovkami tisíc barevných hvězd a jednoznačně vykouzlí úsměv a nadšení i těch nejnáročnějších diváků...

«Galaxy»

Jak samo jméno napovídá, Galaxy je nevšední světelná show s tanečnicemi ve futuristických LED světelných kostýmech a zářícími LED koulemi. Těšte se na dynamickou choreografii, působivé gymnastky i elementy žonglování.

«Millennium»

Potřebuje vaše příští akce hromadu energie a ten pravý a nefalšovaný “wow” faktor? Rádi byste, aby aplaus bezmála zbořil místnost? Pak je Millennium pro vás tou správnou volbou.

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

  • +420 777 507 283 (CZ, ENG, RU)
  • +420 774 292 058 (CZ, ENG, DE)
  • info@z-show.cz
  • Arabesque feu studio s.r.o.
  • IČO 24773875
  • DIČ: CZ24773875
  • Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Vybrali nás

Zavoláme Vám zpět

Získejte informační balíček zdarma

Zvolte druh akce (1 nebo více možností)