slide

Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe.

― John Lennon

Proměníme Vaši svatbu v nezapomenutelný zážitek

Proměníme Vaši svatbu v nezapomenutelný zážitek originální a jedinečný svatební program je pro všechny neopakovatelným zážitkem. Vaše hosty překvapí neotřelá svatební zábava - pyro show a ohnivá fire show, hořící ohnivé srdce, originální svatební tanec nebo luxusní taneční vystoupení. Myslíme i na ty nejmenší hosty - naši tanečníci malé svatebčany po taneční show s radostí vyfotí s překrásnými LED svítícími rekvizitami.

Vyberte si u nás z široké nabídky svatební program svých snů nebo nám zašlete svoji poptávku a my vytvoříme show přesně podle Vašich představ!

Show programy

«Klasická svatba»

Ideální volba svatebního programu pro klasickou elegantní svatbu s výběrem z široké nabídky pyro show a ohnivé show, světelného tanečního vystoupení se třemi i více tanečníky. Nabízíme i netradiční uvítací welcome drink pro Vaše svatební hosty, který učiní Vaši svatbu nezapomenutelnou.

«Exkluzivní svatba»

Tahle svatební show vyrazí dech svatebním hostům i Vám. Zářivá pyro show s pyrotechnickými efekty až do výše 5 metrů a jedinečné LED světelné taneční vystoupení dle Vašeho výběru. Nabízíme luxusní svatební show, ze které budete zaručeně nadšeni. Překvapte své svatební hosty neopakovatelným zážitkem v podobě neobvyklého welcome drinku.

«Noční svatební obřad»

Svatba v noci pod nebem plným hvězd je neopakovatelný zážitek. Romantická noční svatba dává ještě více vyniknout pyrotechnickým a ohnivým efektům. Nechte se unést podmanivou hudbou a tanečním vystoupením s kouzelnou atmosférou.

«Svatební tanec novomanželů a originální servírování svatebního dortu»

Bojíte se, že nezvládnete první novomanželský tanec? Žádný strach, naši tanečníci Vám pomohou. Každá událost se dá podtrhnout něčím jedinečným, stejně tak servírování svatebního dortu může být vyjímečné a nezapomenutelné. Přidejte tento originální zážitek do svého svatebního programu a překvapte své hosty.

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

  • +420 777 507 283 (CZ, ENG, RU)
  • +420 774 292 058 (CZ, ENG, DE)
  • info@z-show.cz
  • Arabesque feu studio s.r.o.
  • IČO 24773875
  • DIČ: CZ24773875
  • Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Vybrali nás

Zavoláme Vám zpět

Získejte informační balíček zdarma

Zvolte druh akce (1 nebo více možností)